• Kërko/Posto Prona Online

Compare Listings

Apartament 2+1 Te Santa Quaranta Sarande

Rruga Butrinti
100,000€

Description

Shitet apartament 2+1 107m2 i mobiluar ne katin e 3 te nje ndertese me punime cilesore pak metra larg kompleksin Santa Quaranta.Apartamenti ka pamje ballore nga deti dhe ndodhet ne nje zone ku mund te gjeni gjithcka:Restorante,bar,market,transport publik etj.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1tualet dhe dy ballkone.

Detail

Updated on Qershor 24, 2019 at 12:26 pm

 • Property ID: ID4333
 • Price: 100,000€
 • Property Size: 107 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Në Shitje

Schedule a Tour

Your information

 • Address: Rruga Butrinti
 • State/county: Qarku Vlorë
 • Country: Albania

Contact info

BledarMullai
BledarMullai

Enquire about this property

Page Views

Similar Properties

77,000€

m²: 90

Apartament

4 javë ago

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

N.C.E. shpk

1 vit ago

71,500€

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

1 vit ago

292,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 138.72

Apartament

292,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 138.72

Apartament


No Review ( 0 out of 5 )

  Write a Review

  Login for Review

  NEXT PROPERTY

  shitet Apartament 2+1 mbrapa Hotel Butrintit