• Kërko/Posto Prona Online

Compare Listings

Apartament 3+1 ne Sarande

SARANDE
70,000€

Description

Shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje ndertese cilesore ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi 1 sallon-guzhine 2 tualete, 3 ballkone dhe eshte kompletisht i mobiluar ne menyre bashkohore.Prona ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha ne nje zone ku mund te gjeni gjithcka ju nevojitet.

Detail

Updated on Qershor 24, 2019 at 12:26 pm

 • Property ID: ID4353
 • Price: 70,000€
 • Property Size: 135 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Në Shitje

Schedule a Tour

Your information

 • Address: SARANDE
 • Zip/Postal Code: 9701
 • Country: Albania

Contact info

BledarMullai
BledarMullai

Enquire about this property

Page Views

Similar Properties

GARSONIERE VLORE UJI I FTOHTE

Vlore, Uji i Ftohte, Rruga "Aleksander Moisiu"

Bed: 1Bath: 1

Apartament

Erik

1 vit ago

22,000€

Bed: 1Bath: 1

Apartament

1 vit ago

Bed: 1Bath: 1m²: 58

Apartament

N.C.E. shpk

1 vit ago

39,900€

Bed: 1Bath: 1m²: 58

Apartament

1 vit ago

65,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 88.5

Apartament

65,000€

Bed: 1Bath: 1m²: 88.5

Apartament

Beds: 2Bath: 1m²: 120

Apartament

850€

Beds: 2Bath: 1m²: 120

Apartament


No Review ( 0 out of 5 )

  Write a Review

  Login for Review

  PREVIOUS PROPERTY

  Apartament 2+1 ne Sarande

  NEXT PROPERTY

  Apartament 2+1 ne qender te sarandes