• Kërko/Posto Prona Online

Compare Listings

NE KAMEZ SHITET APARTAMENTI 2+1 ME HIPOTEKE

RRUGA MANHATAN PERBALLE BIG MARKET
41,000€

Description

NE KAMEZ NE KATIN E TRETE TE PALLATIT PESEKATESH ME TULLA TE KUQE SHITET APARTAMENTI 2+1+a+b+b, ME HIPOTEKE, PLOTESISHT I RIKONSTRUKTUAR ME INSTALIME ELEKTRIKE DHE HIDRAULIKE TE KOHES, ME DURALUMIN, GRILA, GIPSE DHE KONDICIONER. KA (KUZHINE/KUNDRABUFE) NJERA NGA DHOMAT E GJUMIT ESHTE E KOMPLETUAR ME DOLLAP RROBASH ETJ. KA ORJENIM NGA JUGU PER PASOJE NDRIÇOHET NGA DIELLI NGA MENGJESI NE MBREMJE. GJITHASHTU KA OBORR PER PARKIM MJETI. ÇMIMI 41000 EURO I DISKUTUESHEM. CELULAR DHE WHATSAPP: 00355676055553 VIBER: 0688066495

Detail

Updated on Gusht 17, 2019 at 9:00 pm

 • Property ID: ID4674
 • Price: 41,000€
 • Property Size: 75 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Year Built: 1989
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Në Shitje

Schedule a Tour

Your information

 • Address: RRUGA MANHATAN PERBALLE BIG MARKET
 • State/county: Qarku Tiranë
 • Zip/Postal Code: 1030
 • Country: Albania

Contact info

dritan
dritan

Enquire about this property

Page Views

Similar Properties

Beds: 2Bath: 1m²: 103

Apartament

120,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 103

Apartament

85,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 116

Apartament

85,000€

Beds: 2Bath: 1m²: 116

Apartament

GARSONIERE VLORE UJI I FTOHTE

Vlore, Uji i Ftohte, Rruga "Aleksander Moisiu"

Bed: 1Bath: 1

Apartament

Erik

1 vit ago

22,000€

Bed: 1Bath: 1

Apartament

1 vit ago

400€

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament

400€

Beds: 2Baths: 2m²: 105

Apartament


No Review ( 0 out of 5 )

  Write a Review

  Login for Review