• Kërko/Posto Prona Online

Compare Listings

shitet Apartament 2+1 mbrapa Hotel Butrintit

Rruga Skenderbeu
77,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti 90m2.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne Rr.skenderbeu mbrapa hotel butrintit.Eshte i mobiluar dhe i perbere nga:2 dhoma gjumi,1sallon me guzhine te perbashket,1tualet,1ballkon.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizit te prona.

Detail

Updated on Qershor 24, 2019 at 12:26 pm

 • Property ID: ID4401
 • Price: 77,000€
 • Property Size: 90 m²
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Në Shitje

Schedule a Tour

Your information

 • Address: Rruga Skenderbeu
 • City: Sarandë
 • Zip/Postal Code: 9701
 • Country: Albania

Contact info

BledarMullai
BledarMullai

Enquire about this property

Page Views

Similar Properties

Bed: 1Bath: 1m²: 64

Apartament

N.C.E. shpk

1 vit ago

57,114€

Bed: 1Bath: 1m²: 64

Apartament

1 vit ago

117,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 134

Apartament

117,000€

Beds: 2Baths: 2m²: 134

Apartament

120,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 117

Apartament

120,000€

Beds: 3Baths: 2m²: 117

Apartament

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

N.C.E. shpk

1 vit ago

71,500€

Bed: 1Bath: 1m²: 70

Apartament

1 vit ago


No Review ( 0 out of 5 )

  Write a Review

  Login for Review

  PREVIOUS PROPERTY

  Apartament 2+1 Te Santa Quaranta Sarande

  NEXT PROPERTY

  Penthouse/Papafingo me pamje fantastike ne Sarande